17 Ocak 2016 Pazar

PİERRE CASSİ ERKEK GİYİMDE ÖNCÜ MARKA

 


Bir İngilizce Öğretmeninin Tasarım Atölyesi Bloggeri Nilgün Özen Aydın 'nın düzenlemiş olduğu Kışa merhaba etkinliğinde Ankara'nın Makyaj,Yemek,moda ve yaşam bloggerleri bir araya gelerek keyifli bol sohbetli bir gün yaşadık.
Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan Son yıllarda bazı ünlü trend dergilerde adını sıkça duyduğum marka olan Pierre cassi de vardı

Erkek hazır giyim ürünleri üretimi yapan marka, kurulduğu 1970 yılından beri çizgisini bozmadan yoluna devam ediyor. Ürünlerini, Almanya, Avusturya, Rusya, Yunanistan, Türkmenistan, Tunus, Cezayir ve Fas'ın da bulunduğu 42 ülkeye ihraç ediyor.%100 Türk üretimi ve yerli sermaye bileşimiyle Pierre Cassi, Türkiye ve dünyada 100'e yakın şubesiyle ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Gömlek, pantolon, takım elbise, palto, mont, takım elbise, spor kıyafetler ve blazer ceket, kol düğmesi, atkı gibi çok çeşitli ürün yelpazesi bulunan markanın, ayrıca erkek bebek ve çocuklar için de spor takım elbise, spor gömlek, bebe takım elbise, gömlek, mont gibi ürünleri mevcut.


2015 yılından beri slim fit gömlek ve dar paça pantolon modelleriyle erkeklerin giyimine şık bir anlam yükleyen marka, hem klasik, hem spor modelleriyle erkeklerin farklı tarzlar yaratmasına yardımcı.Firma, Pierre Cassi ve Wingsmen adıyla bayilik vermeye devam ediyor. Kaliteli ürün ve kaliteli işçilikle birleşmiş tasarımlarıyla göz dolduran marka, ortaklık yapılabilecek en önemli isimlerden biri.
*Görseller, firmanın sitesinden alınmıştır.

1 yorum:

nilgün aydın dedi ki...

Çok kalite marka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...