11 Ocak 2011 Salı

BLOGCULARIN BULUŞMASI


,
   Yeni Yılı ailemle geçirmek için istanbula gidecektim .İki Yıldır tanışmak istediğim ve bir türlü kısmet olmayan sevgili   humeyraninguncesi  ve   arzununhunerleri  ile buluştuk ve tanıştık Çok güzel vakit geçirdik yaptığımız işler hakkında fikir alış verişi yaptık.Buluşacağımız yeri iyi bilmediğimden ablamda bizim bu buluşmamıza  katılmak zorunda kaldı.
  Her iki arkadaşımda laf olsun diye söylemiyorum  çok samimi ve değerli insanlar iyiki tanışmışım  iyiki varsınız sizleri seviyorum.
Bu tür etkinliklerin Bloglarcular arasında bence yaygınlaşması gerekiyor.   bir birimizi tanımasakta bir gönül bağımız  var  değilmi  neden olmasın
 Sağdan itibaren Ablam Arzu,Hatice ve ben

5 yorum:

Deli Anne dedi ki...

oh maşallah.. ne güzel olmuş böyle:)

YEMEK VAKTİ dedi ki...

çok güzel.En önemliside bazen sürekli yazıştığınız kişilerden karşılaşınca aynı samimiyeti yakalayamamamnız.Siz yakalammışsınız çok sevindim adınıza:)

flower dedi ki...

hepinizde süpersiniz ablacım maşallahınız var

papatya68 dedi ki...

Amaniiinnn Gülom ben bu buluşmaları kıskanır oldum:))
Maşaallah ne güzel tanışmış kaynaşmışsınız bende seni görmüş oldum çok sevindiiiim:)
inşaallah bir gün yüzyüze de görüşmek nasip olur gönüldaşım:D
sevgiler

nerimandanesintiler dedi ki...

merhaba arkadaşım çok güzel dostluklarınız olmuş bizlerde 5 yıldır buluşuyoruz blogcu arkadaşlarımızla bazen 2 kişi oluyoruz bazen 22 kişi oluyoruz katılmak istersen haberdar edeyim ben size bend eankaradayım yaşlarımızda yakın sayılır bend ebeklerim bloğuma ve kahveye selam ve sevgiler arkadaşım

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...